Program

PROGRAM 21-24 CZERWCA

 

21.06, czwartek

Wystawa plenerowa autorstwa Ireny Gałuszki i Bogdana Szczupaja „Europejski Stadion Kultury 2017”, ul. 3 Maja

Wystawa plenerowa „Sami o sobie”, Bulwary

9.00 – 17.00 wystawa fotografii „Karpaty Wschodnie” Jacka Wnuka, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa

09.00 – 19.00 wystawa „Świat przedmiotów i wspomnień rodziców i dziadków”, Muzeum Dobranocek

09.00 – 19.00 wystawa „Dobranocki ze wschodu – Чебурашка”, Muzeum Dobranocek

12.00 – 17.00 wystawa „Jak widzimy Ukrainę?”, Atelier Aparat Caffe 

12.15 – 17.45 (wejście na seanse dźwiękowe co 30 min), słuchowisko binauralne Ucho – dźwiękowy wehikuł, Podziemna Trasa Turystyczna, ograniczenie wiekowe: 10+

15.00 – 22.00 Street Food Festival, Klub Festiwalowy

17.30 – 20.00 „Jak jesteśmy widziani?”, Galeria Nierzeczywista

18:30 wernisaż wystawy „VIOLET – akty i portrety w UV”, Podziemna Trasa Turystyczna

19.00 – 24.00 performance „Tableau Vivant. Żywy obraz”, BWA

19.00 – 19.45 koncert zespołu Vshood, Klub Festiwalowy

20.00 – 21.00 koncert zespołu Joryj Kłoc, Klub Festiwalowy

21.15 – 22.15 koncert zespołu The Hardkiss, Klub Festiwalowy

21.00 – 22.00 pokaz filmu „5 rozbitych kamer”, Rzeszowski Inkubator Kultury

 

22.06, piątek

Wystawa plenerowa autorstwa Ireny Gałuszki i Bogdana Szczupaja „Europejski Stadion Kultury 2017”, ul. 3 Maja

Wystawa plenerowa „Sami o sobie”, Bulwary

9.00 -17.00 wystawa fotografii „Karpaty Wschodnie” Jacka Wnuka, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa

09.00 – 19.00 wystawa „Świat przedmiotów i wspomnień rodziców i dziadków”, Muzeum Dobranocek

09.00 – 19.00 wystawa „Dobranocki ze wschodu – Чебурашка”, Muzeum Dobranocek

10.00 – 19.00 wystawa „VIOLET – akty i portrety w UV”, Podziemna Trasa Turystyczna

12.00 – 17.00 wystawa „Jak widzimy Ukrainę?”, Atelier Aparat Caffe 

12.00 – 03.00 Street Food Festival, Klub Festiwalowy

12.00 – 14.00 warsztaty tworzenia bajkowych lalek, Klub Festiwalowy

12.15 – 17.45 (wejście na seanse dźwiękowe co 30 min), słuchowisko binauralne Ucho – dźwiękowy wehikuł, Podziemna Trasa Turystyczna, ograniczenie wiekowe: 10+

17.30 – 20.00 wystawa „Jak jesteśmy widziani?”, Galeria Nierzeczywista

18.00 – 18.45 spotkanie z Marcinem Zaborowskim, Podziemna Trasa Turystyczna

18:50 – 20:00 projekcja filmu „Koudelka. Shooting holy land”, Podziemna Trasa Turystyczna

20.00 – 24.00 Koncert Główny, Stadion Miejski. Wstęp na Stadion od godziny 18.00

Zagrają: Daria Zawiałow, Davit Chakhalyan, Kolektywy: Golec uOrkiestra i Zdob si Zdub, HappySad i Brunettes Shoot Blondes, LaoChe i Trio Mandili oraz Organek i Fink. Gwiazda wieczoru: Fink.

24.00 – 03.00 silent disco, Klub Festiwalowy

 

23.06, sobota

Wystawa plenerowa autorstwa Ireny Gałuszki i Bogdana Szczupaja „Europejski Stadion Kultury 2017”, ul. 3 Maja

Wystawa plenerowa „Sami o sobie”, Bulwary

9.00 – 17.00 wystawa fotografii „Karpaty Wschodnie” Jacka Wnuka, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa

09.00 – 19.00 wystawa „Świat przedmiotów i wspomnień rodziców i dziadków”, Muzeum Dobranocek

09.00 – 19.00 wystawa „Dobranocki ze wschodu – Чебурашка”, Muzeum Dobranocek

09.00 – 11.00 warsztaty „Fotografia górska i podróżnicza na przykładzie ukraińskich Karpat”, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa

10.00 – 22.00 zawody taneczne Battle of the East, Przystań na lato

11.00 – 18.00 wystawa „VIOLET – akty i portrety w UV”, Podziemna Trasa Turystyczna

12.00 – 03.00 Street Food Festival, Klub Festiwalowy

12.15 – 17.45 (wejście na seanse dźwiękowe co 30 min), słuchowisko binauralne Ucho – dźwiękowy wehikuł, Podziemna Trasa Turystyczna, ograniczenie wiekowe: 10+

13.00 – 15.00 wernisaż wystawy fotografii „Karpaty Wschodnie” Jacka Wnuka, diaporama „Fotografia podróżnicza”,  Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa

14.00 – 17.00 warsztaty komiksu, Klub Festiwalowy

14.00 – 18.00 warsztaty dla dzieci i dorosłych „Słowiańskie duchy dobrych życzeń”, Klub Festiwalowy

14.00 – 18.00 Smyk Arena, Klub Festiwalowy

14.00 – 18.00 warsztaty plastyczne dla dzieci, Klub Festiwalowy

14.00 – 20.00 Global Village, Klub Festiwalowy

15.00 – 17.00 warsztaty „Fotografia górska i podróżnicza na przykładzie ukraińskich Karpat”, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa

17.00 – 19.00 projekcje animacji z 6. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA, spotkanie z dyrektorem Festiwalu Piotrem Kardasem, Muzeum Dobranocek

17:30 wystawa „DUOWERNISAŻ | Poznajmy się” RSF, ul. Matejki 10, kontynuacja: 18:30 Atelier Aparat Caffe

17.30 – 19.00 „Jak jesteśmy widziani?”, Galeria Nierzeczywista

18.00 – 20.00 „Euroshorts jedzie na Wschód” – pokaz filmów krótkometrażowych, Klub Festiwalowy

18:30 – 21:00  wystawa „Jak widzimy Ukrainę?”, Atelier Aparat Caffe

19.30 – 21.00 “Ogrody przyjemności”, Teatr Odela, fontanna na Bulwarach

19.30 – 21.00 koncert “Wysocki. Wschody i zachody”, Rynek

20.00 – 21.30 performance taneczny “Słowiańskie wianki od Kupałki”, Fontanna Multimedialna

20.15 – 22.15 koncert Electro East: YUKO i Band [O], Klub Festiwalowy

21.00 – 22.00 koncert “Red Rexen Temple”, Rynek

22.00 – 23.00 koncert PITZ feat Mazzoll i performance Bartosza Nalepy „Świecenie”, BWA

22:30 – 23:50  monodram „St. Nicholas” w wykonaniu Szymona Kuśmidra, Podziemna Trasa Turystyczna

22.30 – 03.00 silent disco, Klub Festiwalowy

 

24.06, niedziela

Wystawa plenerowa autorstwa Ireny Gałuszki i Bogdana Szczupaja „Europejski Stadion Kultury 2017”, ul. 3 Maja

Wystawa plenerowa „Sami o sobie”, Bulwary

9.00 – 17.00 wystawa fotografii „Karpaty Wschodnie” Jacka Wnuka, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa

09.00 – 19.00 wystawa „Świat przedmiotów i wspomnień rodziców i dziadków”, Muzeum Dobranocek

09.00 – 19.00 wystawa „Dobranocki ze wschodu – Чебурашка”, Muzeum Dobranocek

10.00 – 13.00 wystawa „Jak widzimy Ukrainę?”, Atelier Aparat Caffe

10.00 – 13.00 wystawa „Jak jesteśmy widziani?”, Galeria Nierzeczywista

11.00 – 13.00 warsztaty teatralne z Szymonem Kuśmidrem, Klub Festiwalowy

11.00 – 18.00 wystawa „VIOLET – akty i portrety w UV”, Podziemna Trasa Turystyczna

12.00 – 22.00 Street Food Festival, Klub Festiwalowy

12.15 – 17.45 (wejście na seanse dźwiękowe co 30 min), słuchowisko binauralne Ucho – dźwiękowy wehikuł, Podziemna Trasa Turystyczna, ograniczenie wiekowe: 10+

14.00 – 17.00 warsztaty komiksu, Klub Festiwalowy

14.00 – 18.00 warsztaty dla dzieci i dorosłych „Słowiańskie duchy dobrych życzeń”, Klub Festiwalowy

14.00 – 18.00 Smyk Arena, Klub Festiwalowy

14.00 – 18.00 warsztaty plastyczne dla dzieci, Klub Festiwalowy

14.00 – 20.00 Global Village, Klub Festiwalowy

17.00 – 18.00  Brave Kids, pochód z ul. 3 Maja do Klubu Festiwalowego

17.00 – 19.00 koncert „Odgłosy zanikającego świata” Kamila Radzimowskiego i Krzesimira Dębskiego, Rynek

18.00 – 20.00 Art Celebration vol. 6 „People of art”, Filharmonia Podkarpacka (wstęp na bezpłatne zaproszenia)

18.00 – 19.00 koncert Jeszcze 8 godzin, Klub Festiwalowy

19.00 – 20.00 koncert Key Story, Klub Festiwalowy

19.00 – 20.00 spektakl “Shafa”, Teatr Maska (wstęp na bezpłatne zaproszenia)

20.00 – 22.00 transmisja meczu Polska – Kolumbia, Klub festiwalowy

20.00 – 22.00 transmisja meczu Polska – Kolumbia, Rynek

Scroll to Top