2021-18-01
AKUadmin
Published in post

Europejski Stadion Kultury 2018 – podsumowanie

Europejski Stadion Kultury 2018 przeszedł już do historii. Za nami 4 dni pełne niezwykłych wrażeń. Podczas tegorocznej edycji festiwalu odbyło się 40 różnych wydarzeń z udziałem 200 artystów z 14 państw, którzy zaprezentowali niezwykły poziom artystyczny i fantastyczną energię sceniczną. Festiwal odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób: z Rzeszowa, z Polski i z zagranicy. Na samym Koncercie Głównym, pomimo niesprzyjającej pogody bawiło się ponad 50 tysięcy osób – bardzo dziękujemy wszystkim za obecność!

Serdecznie podziękowania składamy Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowemu Centrum Kultury, Prezydentowi Miasta Rzeszowa Tadeuszowi Ferencowi, Urzędowi Miasta Rzeszowa, Wydziałowi Kultury oraz Wydziałowi Promocji, dzięki którym festiwal jest możliwy. Szczególne podziękowania należą się także całej ekipie Estrady Rzeszowskiej. Dziękujemy również wszystkim artystom, którzy wzięli udział w festiwalu, koordynatorom wydarzeń oraz wolontariuszom, którzy dzielnie nam pomagali.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję festiwalu i już teraz zapraszamy wszystkich na Europejski Stadion Kultury 2019!

AKUadmin
Scroll to Top