Jak zdobyć bezpłatne wejściówki na Koncert Główny i inne wydarzenia w ramach Europejskiego Stadionu Kultury 2021?

AKTUALIZACJA 14.06

Informujemy, że, zgodnie z zapowiedzią na stronie Europejskiego Stadionu Kultury i Estrady Rzeszowskiej, 14.06 o godzinie 12.00 uruchomiliśmy internetową rejestrację na KONCERT GŁÓWNY dla osób niezaszczepionych. Na ten moment NIE MA już wolnych miejsc.
 
Na teren KONCERTU GŁÓWNEGO nadal mamy 5750 wejściówek dla osób zaszczepionych. Te będą dostępne na miejscu wydarzenia.
———————————————–

AKTUALIZACJA: 

Informujemy, że już można pobrać bezpłatne wejściówki na wydarzenia w ramach ESK 2021. Te są dostępne pod linkiem: https://estrada.rzeszow.pl/bilety/.

Bilety na Koncert Główny będą dostępne pod tożsamym linkiem od poniedziałku 14.06 od godziny 12.00.

 

Europejski Stadion Kultury 2021 zbliża się wielkimi krokami. Festiwal zaplanowano na 25-27 czerwca. Koncert Główny odbędzie się w Parku Sybiraków, pozostałe atrakcje kulturalne w kilku innych lokalizacjach na terenie miasta. Wkrótce ruszy rejestracja uczestników na poszczególne wydarzenia. Jak będzie można zdobyć bezpłatne bilety? Ilu widzów zobaczy w plenerze Koncert Główny?

 

Koncert Główny 2021: Koncert z udziałem publiczności w Parku Sybiraków

Roxie Węgiel na start, dalej kolektywy – Sylwia Grzeszczak i Jamala, Margaret i Kalush, Grubson i Dakhabrakha oraz Krzysztof Zalewski i Nizkiz, a na finał projekt Anawa 2020. Takie muzyczne atrakcje czekają 25 czerwca o godzinie 20.00 w Parku Sybiraków w ramach Koncertu Głównego ESK 2021. Wydarzenie, ku radości organizatorów, odbędzie się z udziałem publiczności, jednak przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności związanych z pandemią koronawirusa i przestrzeganiu stosownych obostrzeń. Co za tym idzie, teren będzie odpowiednio wygrodzony, a na widownię wejdą tylko:

  • OSOBY NIEZASZCZEPIONE przeciw COVID-19, które pobiorą bezpłatną wejściówkę ze strony https://estrada.rzeszow.pl/ i pokażą ją organizatorom na miejscu wydarzenia (limit 250 wejściówek),
  • OSOBY ZASZCZEPIONE przeciw COVID-19, które na miejscu przed wejściem na teren imprezy wypełnią stosowne oświadczenie (limit 5750 wejściówek).

To oznacza, że Koncert Główny w Parku Sybiraków będzie mogło oglądać na żywo 6000 widzów.

Osoby, którym nie uda się uzyskać wejściówki, wciąż będą mogły zobaczyć wydarzenie, ale w zaciszu domowym – Koncert Główny będzie transmitowany w TVP2 o godzinie 22.25.

Informacja o starcie rejestracji (pobieraniu bezpłatnych wejściówek) na Koncert Główny dla osób niezaszczepionych przeciw COVID-19 będzie ogłoszona na stronie https://estrada.rzeszow.pl/, http://stadionkultury.pl/ oraz profilach na Facebooku: https://www.facebook.com/EuropejskiStadionKulturyPL, https://www.facebook.com/EstradaRzeszowska.

Europejski Stadion Kultury 2021: Jak wejść do Klubu Festiwalowego na Bulwarach

Wstęp na wydarzenia odbywające się w Klubie Festiwalowym będzie także możliwy dwutorowo – przez rejestrację na stronie https://estrada.rzeszow.pl/ lub wypełnienie oświadczenia na miejscu wydarzenia (z wyłączeniem Smyk Arena – zapisy na https://rdk.rzeszow.pl/).

 

Jak wejść na wydarzenia poza Klubem Festiwalowym?

Europejski Stadion Kultury 2021 to nie tylko Koncert Główny i wydarzenia w Klubie Festiwalowym na Bulwarach, ale także kulturalne atrakcje w innych rejonach miasta. Bezpłatne wejściówki na wydarzenia Art Celebration (Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego), spektakl „Biruta i tajemnica Rzeki” (Teatr Maska) i Ciało.Obiekt (warsztaty i performance w BWA) będą dostępne TYLKO przez stronę https://estrada.rzeszow.pl/.

Inaczej będzie natomiast w przypadku wydarzeń Art Color Ballet (dziedziniec Zamku Lubomirskich) i Rzeszowskie Janusze (Rzeszowski Inkubator Kultury). Bezpłatne wejściówki będą dostępne na stronie https://estrada.rzeszow.pl/ i na miejscu wydarzenia.

 

 

 

AKUadmin
Scroll to Top