GDZIE: Klub Festiwalowy, Bulwary

KIEDY: 26.06 godz. 18.30

W pierwszych latach istnienia zespół Łąki Łan grał improwizowany groove, wzorując się na dj-ach techno. Doceniany był za tworzenie świetnego, taneczno – psychodelicznego klimatu i improwizacyjne występy. Do dziś słyną z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju.

DJ Klocek i Szałowy Piotrek to duet stworzony na potrzeby chwili, ale chwila, jak widać, potrafi trwać dłużej niż chwila i tak właśnie trwa. Szlifując atuty sceniczne w Łąki Łan,  Sistars czy z Agnieszką Chylińską wreszcie ujrzeli swoje prawdziwe JA i zaczęli uprawiać najprostszą w formie sztukę robienia szału scenicznego, zaczęli puszczać ludziom muzykę wyselekcjonowaną.

TVORCHI to muzyczny projekt, nazwa którego coraz częściej słyszy się nie tylko na ukraińskim rynku muzycznym, ale także za granicą. Ukrainiec Andriy i Nigeryjczyk Jeffrey to dwaj młodzi farmaceuci z Tarnopola, którzy spotkali się kiedyś na ulicy. Teraz razem tworzą muzykę, która budzi podziw u innych. Ich teledysk Believe zdobył 1,5 miliona wyświetleń przy budżecie na teledysk w wysokości 100 dolarów, a piosenka #ne_tanciuju (#не_танцюю) stała się hymnem ukraińskich milenialsów.

Scroll to Top