Europejski Stadion Kultury to także atrakcje dla dzieci! Zapraszamy do Klubu Festiwalowego na bulwarach rodziny z dziećmi do wspólnego spędzenia czasu na zabawach i warsztatach!

Przygotowaliśmy dla Was m.in.:

Filmowe cztery koła – to propozycja skierowana do rodzin z dziećmi, które zechcą spędzić czas wolny na świeżym powietrzu w trakcie trwania wybranych filmów kina familijnego pochodzących z innych krajów, w specjalnie przygotowanej, komfortowej strefie.

Wielka wyprawa – w „Wielką Wyprawę” uczestników zabiorą gigantyczne piankowe klocki MAMMUTICO. Dzięki nim każdy będzie mógł rozwinąć swoją wyobraźnię, kreatywność, obudzić w sobie konstruktora i dobrze się bawić. Klocki są połączeniem doskonałej zabawy i bezpieczeństwa.

Łapacze snów – niegdyś amulet niektórych plemion Indian z Ameryki Północnej, obecnie także popularny w Europie Wschodniej, ozdoba o charakterze etnicznym. Łapacz snów zwykle wieszany był nad łóżkiem lub przy wejściu do domu. Współcześnie amulet ma za zadanie przynosić szczęście.
Młodzi uczestnicy warsztatów będą mieli za zadanie wykonać własny łapacz snów z dostępnych materiałów w postaci kolorowych włóczek, piórek, tasiemek i koralików. Mamy nadzieję, że własnoręcznie wykonany amulet, powieszony w oknie, przyniesie autorowi szczęście.

Plątanina – labirynt – zadaniem dzieci będzie przygotowanie jak najciekawszej konstrukcji. W oparciu o ich kreatywności i pomysłowość powstanie budowla, którą będą mogli przejść jak w labiryncie.

Scroll to Top