[scroll for English]

„Wojaże pełne muzycznych wrażeń” – zabawy muzyczne,  gry słowne oraz inne atrakcje i niespodzianki – blok dziecięcy z udziałem Mobilnej Filharmonii, młodego rzeszowskiego zespołu muzycznego popularyzującego muzykę klasyczną wśród dzieci w sposób lekki, łatwy i przyjemny.

MOBILNAFILHARMONIA to organizator nowatorskich lekcji muzyki w szkołach i w przedszkolach. Działa od niedawna w placówkach na terenie Rzeszowa i województwa podkarpackiego, regularnie koncertuje w Krakowie, a w obecnym roku szkolnym odwiedziła nawet Sochaczew, Kędzierzyn Koźle i Płock. Mimo krótkiej działalności Mobilna Filharmonia zebrała bogaty bagaż doświadczeń w pracy z dziećmi i każdy dzień przynosi nowe przygody, pomysły i inspiracje. Mobilna Filharmonia oferuje szeroki muzyczny wachlarz przekazywany w sposób przejrzysty i przyjemny dla dzieci i młodzieży. Ci którzy zdążyli przeżyć muzyczną lekcję z Mobilną Filharmonią polecają ją dalej, rezerwują terminy i z niecierpliwością wyczekują kolejnych muzycznych wrażeń. Audycje muzyczne Mobilnej Filharmonii to za każdym razem nowy temat, innowacyjna treść, przewodni instrument, który zawsze rozbiera się na części pierwsze, a także piękne stroje z różnych epok, a także krajów i właśnie stroje z Ukrainy, Portugalii czy Francji będzie można zobaczyć podczas koncertu „Wojaże pełne muzycznych wrażeń”.

„Voyages with musical impressions”  – musical workshops, wordplays, regional dances from different parts of the world and other activities for kids – with participation of Mobile Philharmonic Orchestra – young music band focused on popularizing classical music among kids in a creative and enjoyable way.