• Follow us on

WYDARZENIA

Art Celebration: East United. 5th Aniversary.
22/cze

Art Celebration: East United. 5th Aniversary.

Filharmonia Podkarpacka, Szopena 30
Początek 19:00
Koniec 22:00
Koncert Wacława Zimpla oraz Tria Rogiński / Trzaska / Moretti – Shofar
22/cze

Koncert Wacława Zimpla oraz Tria Rogiński / Trzaska / Moretti – Shofar

Klub Festiwalowy
Początek 20:00
Koniec 22:00
Warsztaty tworzenia grafiki z ADELINĄ
22/cze

Warsztaty tworzenia grafiki z ADELINĄ

Klub Festiwalwoy
Początek 11:00
Koniec 15:00
„Opowieści o stworzeniu świata” – Emilia Raiter i Sebstian Pikula
22/cze

„Opowieści o stworzeniu świata” – Emilia Raiter i Sebstian Pikula

Klub Festiwalowy
Początek 17:00
Koniec 18:00
Wojaże pełne muzycznych wrażeń
22/cze

Wojaże pełne muzycznych wrażeń

Klub Festiwalowy
Początek 09:00
Koniec 11:00
„W drodze do rymu” – spotkanie autorskie z Arturem Andrusem
22/cze

„W drodze do rymu” – spotkanie autorskie z Arturem Andrusem

Galeria Rzeszów
Początek 14:00
Koniec 16:00
Wystawa plakatów z animacji „Wilk i Zając”
22/cze

Wystawa plakatów z animacji „Wilk i Zając”

Muzeum Dobranocek
Początek 09:00
Koniec 19:00
„Coralgol to właśnie ja” – wystawa
22/cze

„Coralgol to właśnie ja” – wystawa

Muzeum Dobranocek
Początek 09:00
Koniec 19:00
„Wilk i Zając, Kiwaczek i inni” – maraton filmowy
22/cze

„Wilk i Zając, Kiwaczek i inni” – maraton filmowy

Muzeum Dobranocek
Początek 09:00
Koniec 19:00
O!PLA 2017 – projekcja animacji
22/cze

O!PLA 2017 – projekcja animacji

Muzeum Dobranocek
Początek 09:00
Koniec 19:00
Dobranocki ze Wschodu
22/cze

Dobranocki ze Wschodu

Bulwary
Początek 10:00
Koniec 00:00
Spotkanie ze studentami WSiZ
22/cze

Spotkanie ze studentami WSiZ

Klub Festiwalowy
Początek 11:30
Koniec 13:00
SYRENY
22/cze

SYRENY

Galeria R_Z
Początek 21:30
Koniec 00:30
„Sięgając do korzeni” – wystawa plenerowa z fotoplastykonem
22/cze

„Sięgając do korzeni” – wystawa plenerowa z fotoplastykonem

Klub Festiwalowy
Początek 10:00
Koniec 00:00
Kino ze Wschodu – Majdan. Rewolucja Godności
22/cze

Kino ze Wschodu – Majdan. Rewolucja Godności

Klub Festiwalowy
Początek 22:30
Koniec 00:00
„Szeptuchy” – wystawa fotografii Kuby Kamińskiego
22/cze

„Szeptuchy” – wystawa fotografii Kuby Kamińskiego

Galeria DWA PLANY
Początek 19:00
Koniec 20:00
Wystawa malarstwa i grafiki w BWA
22/cze

Wystawa malarstwa i grafiki w BWA

BWA
Początek 18:00
Koniec 19:00
Strefa Relaksu
22/cze

Strefa Relaksu

Bulwary
Początek 12:00
Koniec 00:00
„Lwów. Szkice miejskie”
23/cze

„Lwów. Szkice miejskie”

Podziemna Trasa Turystyczna
Początek 17:00
Koniec 19:00
„Zrób sobie bohatera” – warsztaty plastyczne
23/cze

„Zrób sobie bohatera” – warsztaty plastyczne

Klub Festiwalowy
Początek 10:00
Koniec 12:00
„Sięgając do korzeni” – spotkanie z przeszłością
23/cze

„Sięgając do korzeni” – spotkanie z przeszłością

Klub Festiwalowy
Początek 17:00
Koniec 18:30
„Sięgając do korzeni” – „Rzeszowskie janusze”
23/cze

„Sięgając do korzeni” – „Rzeszowskie janusze”

Klub Festiwalowy
Początek 18:30
Koniec 19:00
5`nizza oraz L.U.C & Rebel Babel Ensemble
24/cze

5`nizza oraz L.U.C & Rebel Babel Ensemble

Rzeszów, Rynek
Początek 19:00
Koniec 22:00
Silent Disco
24/cze

Silent Disco

Klub Festiwalowy
Początek 23:00
Koniec 02:00
SMYK ARENA – warsztaty dla dzieci
24/cze

SMYK ARENA – warsztaty dla dzieci

Klub Festiwalwoy
Początek 12:00
Koniec 17:00
„Rachu – ciachu”
24/cze

„Rachu – ciachu”

Wypożyczalnia Muzyczna WiMBP
Początek 16:00
Koniec 18:00
All Night Vigil
24/cze

All Night Vigil

Sanktuarium MB Rzeszowskiej
Początek 19:30
Koniec 20:30
„Sięgając do korzeni” – video mapping na drzewie
24/cze

„Sięgając do korzeni” – video mapping na drzewie

Bulwary
Początek 22:00
Koniec 00:00
Fundacja Legalna Kultura
24/cze

Fundacja Legalna Kultura

Klub Festiwalowy
Początek 15:00
Koniec 16:00
Electro East – koncerty białoruskiej muzyki klubowej
25/cze

Electro East – koncerty białoruskiej muzyki klubowej

klub festiwalowy
Początek 19:00
Koniec 22:00
Bitwa o Wschód
25/cze

Bitwa o Wschód

okolice Mostu Zamkowego
Początek 12:00
Koniec 21:00
„Le Spectre de la Rose” – balet współczesny
25/cze

„Le Spectre de la Rose” – balet współczesny

rzeszowski Rynek
Początek 21:00
Koniec 22:00
Warsztaty teatralne prowadzone przez Piotra Cyrwusa
25/cze

Warsztaty teatralne prowadzone przez Piotra Cyrwusa

Klub Festiwalowy
Początek 10:30
Koniec 13:30
Kino ze Wschodu – Lewiatan
25/cze

Kino ze Wschodu – Lewiatan

Klub Festiwalowy
Początek 22:30
Koniec 00:00