Program

WSCHÓD KULTURY EUROPEJSKI STADION KULTURY
24 - 26 czerwca 2022


Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny

PIĄTEK
24.06.2022

9:00 – 17:00 – Jacek i Agatka – tak to się zaczęło, wystawa Muzeum Dobranocek
12:00 – 20:00 – Czas dobra w złych czasach, wystawa malarstwa artystów ukraińskich, BWA w Rzeszowie, dolna sala
14:00 – 16:00 – Przestrzeń Wymiany Myśli – Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich 
14:00 – 3:00 – Street Food Festival, Aleja Lubomirskich
14:00 – Wystawa plakatów #SupportUkrainePic, Fosa Zamku Lubomirskich
16:00 – 16:30 – Stonoga Joga, zajęcia z jogi dla dzieci (2 grupy równolegle) – dzieci w wieku 4 - 6 lat, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
16:00 – 18:00 – Mobilny Stadion Kultury, wszystkie festiwalowe miejsca
16:45 –17:15 –  Stonoga Joga, joga dla dzieci (2 grupy równolegle) –  dzieci w wieku 6 - 12 lat, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
17:00 – 18:00 – Orkiestra na Dużym Rowerze, ul. 3 Maja / Skwer Kultury
17:30 – 18:00 – Stonoga Joga, joga rodzinna (2 grupy równolegle) – maksymalnie 6 par- rodzic +dziecko, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
18:00  –  Spacer Po_lesie, wernisaż wystawy fotograficznej Bartka Talagi, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
18:30 – 19:30 –  Stonoga Joga, warsztaty „Rysowanie mandali przy muzyce tworzonej przez uczestników” – BWA w Rzeszowie / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *

20:00 – 23:30 –  KONCERT GŁÓWNY – Park Sybiraków:

Gitarowy Hymn Ukrainy - Polish Guitar Masters for Ukraine
KONCERT OTWARCIA: KAŚKA SOCHACKA
AFROMENTAL + TAUTUMEITAS (ŁOTWA)
VIKI GABOR + MALÉNA (ARMENIA)
KRÓL + ALYONA ALYONA (UKRAINA)
ANIA RUSOWICZ + JULIA BELEI (UKRAINA)

23:30 – 3:00 –  Silent Disco, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich

 

SOBOTA
25.06.2022

10:00 – 12:30 – Spacer  z Łukaszem Łuczajem w ramach projektu Łąka kwietna / limit miejsc: 30 miejsc / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
10:00 – 14:00 – Praktyczny warsztat z projektowania książek fotograficznych z Bartkiem Talagą, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa / limit miejsc: 20 miejsc / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
10:00 – 18:00 – Jacek i Agatka – tak to się zaczęło, wystawa Muzeum Dobranocek
10:00 – 19:00 – Spacer Po_lesie, wystawa fotograficzna Bartka Talagi, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
11:00 – 14:00 – Konferencja "Ochrona i odbudowa ukraińskiej kultury", Hotel Bristol Rzeszów Tradition & Luxury
​12:00 – Wystawa plakatów #SupportUkrainePic, Fosa Zamku Lubomirskich
12:00 – 18:00 – T V A R na ESK, Kamienica przy Placu Śreniawitów 7
12:00 – 18:00 – Przestrzeń Wymiany Myśli – Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich
12:00 – 18:00 –  Festiwal Działań Oddolnych, Fosa Zamku Lubomirskich
12:00 – 20:00 – Czas dobra w złych czasach, wystawa malarstwa artystów ukraińskich, BWA w Rzeszowie, dolna sala
12:00 – 22:00 – Wschód Wina, Aleja Lubomirskich
12:00 – 20:00 – Mobilny Stadion Kultury, wszystkie festiwalowe miejsca
12:00 – 2:00 – Street Food Festival, Aleja Lubomirskich
13:00 – 17:00  – Największy Bęben Świata, Fontanna multimedialna / x3 – 45 min
13:00 – 17:00 – Smyk Arena - warsztaty dla dzieci prowadzone przez Rzeszowski Dom Kultury, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich
14:00 –14:30  –  Stonoga Joga, joga dla dzieci (2 grupy równolegle) - dzieci w wieku 4 - 6lat, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich/ BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
14:00 – 17:00 – Festiwal Działań Oddolnych / DEBATY (Ekologia w kulturze,Technologia w kulturze), Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich
14:45 – 15:15  –  Stonoga Joga, joga dla dzieci (2 grupy równolegle) - dzieci w wieku 6 - 12lat, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
15:30 – 16:00  –  Stonoga Joga, joga rodzinna (2 grupy równolegle )- maksymalnie 6 par - rodzic +dziecko od 5 do 11 lat, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
17:00 – 18:00  –  Stonoga Joga , warsztaty „Rysowanie mandali przy muzyce tworzonej przez uczestników”, BWA  w Rzeszowie / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
17:00 – 18:00 –  Łąka kwietna, otwarcie projektu, teren wyznaczony koło Mariny, Bulwary 
17:00 – 18:00 –  Acts of memory, EIZO, otwarcie wystawy, Fosa Zamku Lubomirskich
17:00 – 18:00 – Performance Oddźwięk, Fundacja KIPISZ, Rzeszowskie Piwnice / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
18:30 – 19:30  –  Stonoga Joga , koncert mis i gongów, BWA w Rzeszowie / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *

19:30 – 22:30 – ELECTRO EAST, Fosa Zamku Lubomirskich:
19:30 – 20:30 ATLVNTA
20:30 – 21:30 LUNA
21:30 – 22:30 ALYONA ALYONA

21:30 – 22:00 – Performance in/suspense, LineAct, budynek Ratusza
22:30 – 2:00 – Silent Disco, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich

NIEDZIELA
26.06.2022

10:00 – 18:00 – Jacek i Agatka – tak to się zaczęło, wystawa Muzeum Dobranocek
11:00 – 19:00 –  Spacer Po_lesie, wystawa fotograficzna Bartka Talagi, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
12:00 – 12:30 –  Stonoga Joga, joga dla dzieci (2 grupy równolegle) – dzieci w wieku 4 – 6 lat, klub festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
12:00 – 14:00 – Zwierzolalki, warsztaty z Teatrem Maska, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
12:00 – 16:00  – Największy Bęben Świata, Fontanna multimedialna  / x3 - 45 min
12:00 – 18:00 – T V A R na ESK, Kamienica przy Placu Śreniawitów 7
12:00 – 18:00  – Przestrzeń Wymiany Myśli – klub festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich
12:00 – 18:00 – Festiwal Działań Oddolnych, Fosa Zamku Lubomirskich
12:00 – 20:00 –  Czas dobra w złych czasach, wystawa malarstwa artystów ukraińskich, BWA, dolna sala
12:00 – 21:00 – Wschód Wina, Aleja Lubomirskich
12:00 – 21:00 – Bitwa o Wschód, Przystań na Lato
12:00 –  22:00 –  Street Food Festival, Aleja Lubomirskich
12:00 – 22:00 –  Wystawa plakatów #SupportUkrainePic, Fosa Zamku Lubomirskich
12:45 – 13:15 – Stonoga Joga, joga dla dzieci (2 grupy równolegle) – dzieci  w wieku 6 – 12 lat, klub festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
13:00 – 14:00 –  Acts of memory, EIZO, Oprowadzanie po wystawie, Fosa Zamku Lubomirskich
13:00 – 14:00 – Brave Kids, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich
13:00 – 17:00 –  Smyk Arena - warsztaty dla dzieci prowadzone przez Rzeszowski Dom Kultury –  Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich
13:30 –14:00  –  Stonoga Joga, joga rodzinna (2 grupy równolegle)- maksymalnie 6 par- rodzic +dziecko od 5 do 11 lat, Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
14:00 – 17:00 – Festiwal Działań Oddolnych / DEBATY (Rok 80, Nachum tożsamość żydowska), Klub Festiwalowy, Fosa Zamku Lubomirskich
14:30 – 15:30 – warsztaty „Rysowanie mandali przy muzyce tworzonej przez uczestników", BWA  w Rzeszowie / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
16:00 –  17:00  –  Stonoga Joga, koncert mis i gongów, BWA w Rzeszowie / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
17:00 – 18:00 – Performance Oddźwięk, Fundacja KIPISZ, Rzeszowskie Piwnice / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *
18:00 –  20:30  –  ART CELEBRATION 10TH ANNIVERSARY – THE BEST OF: ADAM BAŁDYCH, JARECKI, WARP TRAVELERS (BERNARD MASELI x DJ EPROM) ROBERT CICHY, MR KRIME, AC BAND, Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, sala koncertowa / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI
19:00 – 21:00 – Nachum, Fosa Zamku Lubomirskich
21:00 – 22:00 –  RSC + VALENTINA + SOFIA HARMATIUK, Fosa Zamku Lubomirskich
20:30 – 21:30 – MOKOSZ spektakl, AST Bytom, Teatr im. Wandy Siemaszkowej / BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI *

* BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI
https://estrada.rzeszow.pl/bilety/

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

English version

East of Culture
European Stadium of Culture

24 - 26 June 2022

PROGRAM

 

FRIDAY
24.06.2022

9:00-17:00 – Jacek i Agatka – that’s how it started, the exhibition in Muzeum Dobranocek
12:00 – 20:00 – Czas dobra w złych czasach, the exhibition of paintings by Ukrainian artists, Biuro Wystaw Artystycznych in Rzeszów, lower hall
14:00 – 16:00 –Space for Exchange of Thoughts– Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich
14:00 – 3:00 – Street Food Festival, Lubomirskich Avenue
14:00 – Poster exhibition #SupportUkrainePic, the moat of Zamek Lubomirskich
16:00 – 16:30 – Stonoga Joga- yoga classes for children (4-6 years old) in 2 parallel groups -  Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich/FREE TICKETS*
16:00 – 18:00 – Mobilny Stadion Kultury,  all festival locations
16:45 –17:15 –  Stonoga Joga, yoga classes for children (2 parallel groups) –  6-12 years old-Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich/FREE TICKETS*
17:00 – 18:00 – Orkiestra na Dużym Rowerze, 3 Maja Street/ Square of Culture
17:30 – 18:00 – Stonoga Joga, family yoga classes (2 parallel groups) – maximally 6 pairs-parent+child, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich/FREE TICKETS*
18:00  –  Spacer Po_lesie, opening of photo exhibition by Bartek Telega, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
18:30 – 19:30 –  Stonoga Joga, workshops „Drawing a mandala with music created by the participants” – Biuro Wystaw Artystycznych in Rzeszów

20:00 – 23:30 –  Main Concert– Park Sybiraków

Guitar Anthem of Ukraine- Polish Guitar Masters for Ukraine
Opening concert: KAŚKA SOCHACKA
AFROMENTAL + TAUTUMEITAS (LATVIA)
VIKI GABOR + MALÉNA (ARMENIA)
KRÓL + ALYONA ALYONA (UKRAINE)
ANIA RUSOWICZ + JULIA BELEI (UKRAINE)

23:30 – 3:00 –  Silent Disco, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich

Saturday
25.06.2022

10:00 – 12:30 – A walk with Łukasz Łuczaj as a part of the project Flower Meadow/ limit of places: 30 places/ FREE TICKETS*
10:00 – 14:00 –A practical workshop on designing photo books with Bartek Telega, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa / limit of places: 20 places / FREE TICKETS*
10:00-18:00 – Jacek i Agatka – that’s how it started, the exhibition in Muzeum Dobranocek
10:00 – 19:00 – Spacer Po_lesie, photo exhibition by Bartek Telega, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
11:00 – 16:00 – Conference: „Protection and reconstruction of Ukrainian culture”, Hotel Bristol Rzeszów Tradition & Luxury/FREE TICKETS*
​12:00 – Poster exhibition #SupportUkrainePic, the moat of Zamek Lubomirskich
12:00 – 18:00 – T V A R on European Stadium of Culture, tenement house at 7 Śreniawitów Square
12:00 – 18:00 – Space for Exchange of Thoughts – Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich
12:00 – 18:00 –  Festival of Bottom-up activities, the moat of Zamek Lubomirskich
12:00 – 20:00 – Czas dobra w złych czasach, the exhibition of paintings by Ukrainian artists, Biuro Wystaw Artystycznych in Rzeszów, lower hall
12:00 – 22:00 – Wschód Wina, Lubomirskich Avenue
12:00 – 20:00 – Mobilny Stadion Kultury, all festival locations
12:00 – 2:00 – Street Food Festival, Lubomirskich Avenue
13:00 – 17:00  – Największy Bęben Świata, Multimedia fountain/ x3 – 45 min
13:00 – 17:00 – Smyk Arena – workshops for children run by Rzeszowski Dom Kultury, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich
14:00 –14:30  –  Stonoga Joga, yoga classes for children (2 parallel groups) – children at the age of 4-6, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich/FREE TICKETS*
14:00 – 17:00 – Festival of Bottom-up activities /DEBATES (Ecology in culture,Ecology in Technology), Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich
14:45 – 15:15  –  Stonoga Joga, yoga classes for children (2 parallel groups) – children at the age of 6-12, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich/FREE TICKETS*
15:30 – 16:00  –  Stonoga Joga, family yoga classes (2 parallel groups )- maximally 6 pairs – parent+child 5-11 years old, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich/FREE TICKETS
17:00 – 18:00  –  Stonoga Joga , workshops „Drawing a mandala with music created by the participants”, Biuro Wystaw Artystycznych in Rzeszów/FREE TICKETS*
17:00 – 18:00 –  Flower meadow, opening of the project, area situated near Marina, Boulevards
17:00 – 18:00 –  Acts of memory, EIZO, opening of the exhibition, the moat of Zamek Lubomirskich
17:00 – 18:00 –Resonance Performance, KIPISZ Foundation, Rzeszowskie Piwnice/FREE TICKETS*
18:30 – 19:30  –  Stonoga Joga , concert of bowls and gongs, Biuro Wystaw Artystycznych in Rzeszów/FREE TICKETS*

19:30 – 22:30 – ELECTRO EAST, the moat of Zamek Lubomirskich
19:30 – 20:30 ATLVNTA
20:30 – 21:30 LUNA
21:30 – 22:30 ALYONA ALYONA

21:30 – 22:00 – Performance in/suspense, LineAct, the building ot the town hall
22:30 – 2:00 – Silent Disco, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich

Sunday
26.06.2022
 

10:00-18:00 –Jacek i Agatka – that’s how it started, the exhibition in Muzeum Dobranocek
11:00 – 19:00 –  Spacer Po_lesie, photo exhibition by Bartek Telega, Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
12:00 – 12:30 –  Stonoga Joga, yoga classes for children (2 parallel groups) –children at the age of 4-6, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich/FREE TICKETS*
12:00-14:00 – Zwierzolalki, workshops with Teatr Maska, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich/FREE TICKETS*
12:00 – 16:00  – Największy Bęben Świata, Multimedia fountain  / x3 - 45 min
12:00 – 18:00 – T V A R on European Stadium of Culture, tenement house at 7 Śreniawitów Square
12:00 – 18:00  – Space for Exchange of Thoughts – Festival Club – the moat of Zamek Lubomirskich
12:00 – 18:00 – Festival of Bottom-up activities – the moat of Zamek Lubomirskich
12:00 – 20:00 –  Czas dobra w złych czasach, the exhibition of paintings by Ukrainian artists, Biuro Wystaw Artystycznych in Rzeszów, lower hall
12:00 – 21:00 – Wschód Wina, Lubomirskich Avenue
12:00 – 21:00 – Bitwa o Wschód, Przystań na Lato
12:00 –  22:00 –  Street Food Festival, Lubomirskich Avenue
12:00 – 22:00 –  Poster exhibition #SupportUkrainePic, the moat of Zamek Lubomirskich
12:45 – 13:15 – Stonoga Joga, yoga classes for children (2 parallel groups) – children at the age of 6-12, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich/FREE TICKETS*
13:00 – 14:00 –  Acts of memory, EIZO, quided tour of the exhibition, the moat of Zamek Lubomirskich
13:00 – 14:00 – Brave Kids, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich
13:00 – 17:00 –  Smyk Arena – workshops for children run by Rzeszowski Dom Kultury – Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich
13:30 –14:00  –  Stonoga Joga, family yoga classes (2parallel groups)- maximally 6 pairs- parent+child –at the age of 5-11, Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich
14:00 – 17:00 – Festival of Bottom-up activities/DEBATES (Year 1980, Nachum Jewish identity), Festival Club, the moat of Zamek Lubomirskich
14:30 – 15:30 – Workshops „Drawing a mandala with music created by the participants”, Biuro Wystaw Artystycznych in Rzeszów
16:00 –  17:00  –  Stonoga Joga, concert of bowls and gongs, Biuro Wystaw Artystycznych in Rzeszów/FREE TICKETS
17:00 – 18:00 –Resonance Performance, KIPISZ Foundation, Rzeszowskie Piwnice/FREE TICKETS*
18:00 –  20:30  –  ART CELEBRATION 10TH ANNIVERSARY – THE BEST OF: ADAM BAŁDYCH, JARECKI, WARP TRAVELERS (BERNARD MASELI x DJ EPROM) ROBERT CICHY, MR KRIME, AC BAND, The Faculty of Music (the University of Rzeszów, concert hall)/FREE TICKETS*
19:00 – 21:00 – Nachum, the moat of Zamek Lubomirskich
21:00 – 22:00 –  RSC + VALENTINA + SOFIA HARMATIUK, the moat of Zamek Lubomirskich
20:30 – 21:30 – MOKOSZ performance (Dance Theater Faculty in Bytom) Teatr im. Wandy Siemaszkowej/FREE TICKETS*

 * FREE ENTRIES
   https://estrada.rzeszow.pl/bilety/

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Українська версія

СХІД КУЛЬТУРИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТАДІОН КУЛЬТУРИ
24-26 червня 2022 року
ПРОГРАМА


П’ЯТНИЦЯ
24 червня 2022 року
9:00 - 17:00 - Яцек і Агатка - так це почалося, виставка в Музеї Вечірньої Казки (Muzeum
Dobranocek)
12:00 - 20:00 - Час добра в злих часах, виставка картин українських художників, Картинна
Галерея (BWA) в Жешуві, нижній зал
14:00 - 16:00 - Простір Обміну Думками - Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських
14:00 – 3:00 – Street Food Festival, Алея Любомирських
14:00 - Виставка плакатів #SupportUkrainePic, Рiв Замку Любомирських
16:00 - 16:30 - Стоніжка Йога, заняття йогою для дітей (2 групи паралельно) - діти віком 4
- 6 років, Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
16:00 - 18:00 - Пересувний Стадіон Культури, всі фестивальні майданчики
16:45 - 17:15 - Стоніжка Йога, заняття йогою для дітей (2 групи паралельно) - діти віком 6
- 12 років, Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
17:00 - 18:00 - Оркестр На Великому Велосипеді/Big Bike Orchestra, вул. 3 Травня (ul. 3 Maja) /
Сквер Культури
17:30 - 18:00 - Стоніжка Йога, сімейна йога (2 групи паралельно) - максимум 6 пар-
один з батьків/опікун + дитина, Фестивальний Клуб, Рів Замку Любомирських / КВИТКИ
БЕЗКОШТОВНІ*
18:00 - Прогулянка По_лісі/ Po_lesie, вернісаж фотовиставки Бартка Талаги, Фотогалерея
Містa Жешув
18:30 - 19:30 - Стоніжка Йога, майстер-класи «Малювання мандали під авторську музику
учасників "- Картинна Галерея (BWA) в Жешуві / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
20:00 - 23:30 - ГОЛОВНИЙ КОНЦЕРТ - Парк Сибіряків:
Гітарний гімн України- Польські майстри гітари для України/ Polish Guitar Masters for Ukraine
КОНЦЕРТ ВІДКРИТТЯ: KAŚKA SOCHACKA
AFROMENTAL + TAUTUMEITAS (ЛАТВІЯ)
ВІКІ ГАБОР + МАЛЕНА (Вірменія)
КОРОЛЬ + АЛЬОНА АЛЬОНА (УКРАЇНА)
АНІЯ РУСОВИЧ + ЮЛІЯ БЕЛЕЙ (УКРАЇНА)
23:30 - 3:00 - Тиха Дискотека/Silent Disco, Фестивальний Клуб, Рів Замку Любомирських

СУБОТА
25 червня 2022 року
10:00 - 12:30 - Прогулянка з Лукашем Лучаєм у рамках проекту «Квітковий луг» / кількість
місць обмежена: 30 місць / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
10:00 - 14:00 - Майстер-клас з оформлення фотокниг з Бартком Талагою, Фотогалерея міста
Жешув / кількість місць обмежена: 20 місць / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
10:00 - 18:00 - Яцек і Агатка - так це почалося, виставка в Музеї Вечірньої Казки (Muzeum
Dobranocek)
10:00 - 19:00 - Прогулянка По_лісі/ Po_lesie, фотовиставкa Бартка Талаги, Фотогалерея
Містa Жешув
11:00 – 14:00 – Конференція «Охорона та відбудова української культури», Hotel Bristol Rzeszów Tradition & Luxury
12:00 - Виставка плакатів #SupportUkrainePic, Рiв Замку Любомирських
12:00 - 18:00 - T V A R (Targі Vintage Art Rzeszów) на ЄСК, житловий будинок на Площі
Сренявітів 7 (Plac Śreniawitów 7)
12:00 - 18:00 - Простір Обміну Думками - Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських
12:00 - 18:00 - Фестиваль Низових Ініціатив, Рів Замку Любомирських
12:00 - 20:00 - Час добра в злих часах, виставка картин українських художників, Картинна
Галерея (BWA) в Жешуві, нижній зал
12:00 – 22:00 - Схід Вина, Алея Любомирських
12:00 - 20:00 - Пересувний Стадіон Культури, всі фестивальні майданчики
12:00 - 2:00 - Street Food Festival, Алея Любомирських
13:00 - 17:00 - Найбільший Барабан у Світі, мультимедійний фонтан / x3 - 45 хв.
13:00 - 17:00 - Смик Арена/ Smyk Arena - майстер-класи для дітей від Жешівського Будинку
Культури, Фестивальний Клуб, Рів Замку Любомирських
14:00 - 14:30 - Стоніжка Йога, заняття йогою для дітей (2 групи паралельно) - діти віком 4
- 6 років, Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
14:00 - 17:00 - Фестиваль Низових Ініціатив / ДЕБАТИ (Екологія в культурі, Технологія в
культурі), Фестивальний Клуб, Рів Замку Любомирських
14:45 - 15:15 - Стоніжка Йога, заняття йогою для дітей (2 групи паралельно) - діти віком 6
- 12 років, Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
15:30 - 16:00 - Стоніжка Йога, сімейна йога (2 групи паралельно) - максимум 6 пар-
один з батьків/опікун + дитина від 5 до 11 років, Фестивальний Клуб, Рів Замку Любомирських
/ КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
17:00 - 18:00 - Стоніжка Йога, майстер-класи «Малювання мандали під авторську музику
учасників "- Картинна Галерея (BWA) в Жешуві / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
17:00 - 18:00 - Квітковий Луг, відкриття проекту, відведена територія біля марини (гавань),
Бульвари
17:00 - 18:00 - Acts of memory, EIZO, відкриття виставки, Рів Замку Любомирських
17:00 - 18:00 - Перформанс Резонанс, Фонд KIPISZ, Жешувські Пивниці /КВИТКИ
БЕЗКОШТОВНІ*
18:30 - 19:30 - Стоніжка Йога, концерт чаш та гонгів, Картинна Галерея (BWA) в Жешуві /
КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
19:30 - 22:30 - ELECTRO EAST, Рів Замку Любомирських:
19:30 - 20:30 ATLVNTA
20:30 - 21:30 LUNA
21:30 - 22:30 АЛЬОНА АЛЬОНА
21:30 - 22:00 - Performance in/suspense, LineAct, будівля мерії (Ratusz)
22:30 - 2:00 - Тиха Дискотека/Silent Disco, Фестивальний Клуб, Рів Замку Любомирських

НЕДІЛЯ
26 червня 2022 року
10:00 - 18:00 - Яцек і Агатка - так це почалося, виставка в Музеї Вечірньої Казки (Muzeum
Dobranocek)
11:00 - 19:00 - Прогулянка По_лісі/ Po_lesie, фотовиставкa Бартка Талаги, Фотогалерея Містa
Жешув
12:00 - 12:30 - Стоніжка Йога, заняття йогою для дітей (2 групи паралельно) - діти віком 4
- 6 років, Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
12:00 - 14:00 - Звіроляльки, майстер-класи з Театром Маска, Фестивальний Клуб, Рів Замку
Любомирських / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
12:00 - 16:00 - Найбільший Барабан у Світі, мультимедійний фонтан / x3 - 45 хв.
12:00 - 18:00 - T V A R (Targі Vintage Art Rzeszów) на ЄСК, житловий будинок на Площі
Сренявітів 7 (Plac Śreniawitów 7)
12:00 - 18:00 - Простір Обміну Думками - Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських
12:00 - 18:00 - Фестиваль Низових Ініціатив, Рів Замку Любомирських
12:00 - 20:00 - Час добра в злих часах, виставка картин українських художників, Картинна
Галерея (BWA) в Жешуві, нижній зал
12:00 - 21:00 - Схід Вина, Алея Любомирських
12:00 - 21:00 - Битва за Схід, Гавань на літо
12:00 - 22:00 - Street Food Festival, Алея Любомирських
12:00 - 22:00 - Виставка плакатів #SupportUkrainePic, Рiв Замку Любомирських
12:45 - 13:15 - Стоніжка Йога, заняття йогою для дітей (2 групи паралельно) - діти віком 6
- 12 років, Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
13:00 - 14:00 - Acts of memory, EIZO, Екскурсії по виставці, Рів Замку Любомирських
13:00 - 14:00 - Brave Kids, Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських
13:00 - 17:00 - Смик Арена / Smyk Arena - майстер-класи для дітей від Жешівського Будинку
Культури, Фестивальний Клуб, Рів Замку Любомирських
13:30 - 14:00 - Стоніжка Йога, сімейна йога (2 групи паралельно) - максимум 6 пар-
один з батьків/опікун + дитина від 5 до 11 років, Фестивальний Клуб, Рів Замку Любомирських
/ КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
14:00 - 17:00 - Фестиваль Низових Ініціатив / ДЕБАТИ (80 рік, Нахум Єврейська ідентичність),
Фестивальний Клуб, Рiв Замку Любомирських
14:30 - 15:30 - майстер-класи «Малювання мандали під авторську музику учасників "-
Картинна Галерея (BWA) в Жешуві / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
16:00 - 17:00 - Стоніжка Йога, концерт чаш та гонгів, Картинна Галерея (BWA) в Жешуві /
КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*
17:00 - 18:00 - Перформанс Резонанс, Фонд KIPISZ, Жешувські Пивниці /КВИТКИ
БЕЗКОШТОВНІ*
18:00 - 20:30 - ART CELEBRATION 10TH ANNIVERSARY - НАЙКРАЩЕ: АДАМ БАЛДИХ,
ЯРЕЦКИ, WARP TRAVELERS (BERNARD MASELI x DJ EPROM) РОБЕРТ ЧІХИ, MR KRIME,
AC BAND, Інститут Музики Жешувського Університету, концертний зал / КВИТКИ
БЕЗКОШТОВНІ*
19:00 - 21:00 - Нахум / Nachum, Рів Замку Любомирських
21:00 - 22:00 - RSC + VALENTINA + СОФІЯ ГАРМАТЮК, Рів Замку Любомирських
20:30 - 21:30 - Спектакль "МОКОШ" (Академія Театральних Мистецтв м. Битом), Театр ім.
Ванди Семашкової / КВИТКИ БЕЗКОШТОВНІ*


* БЕЗКОШТОВНІ КВИТКИ можна отримати на сайті Жешівської Естради
https://estrada.rzeszow.pl/bilety/

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.